ثبت نام طرح خوشه بندی شهاب آغاز شد

به اطلاع دانشجویان محترم دانشگاه فردوسی مشهد می رساند ثبت نام طرح خوشه بندی شهاب - سال تحصیلی 98-1397 ویژه دانشجویان مستعد مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری حرفه ای و دکتری تخصصی (Ph.D) که دارای شرط سنوات مجاز تحصیلی می باشند از تاریخ 5 خردادماه لغایت 5 تیرماه 1397 فعال می باشد. ثبت نام به صورت الکترونیکی و از طریق پرتال دانشجویی، قسمت فعالیت های آموزشی و گزینه “طرح خوشه بندی شهاب” امکان پذیر است.

لازم به ذکر است دانشجویانی که سال های گذشته در طرح خوشه بندی شهاب ثبت نام نموده اند و پرونده آنها (اعم از عدم پذیرش یا پذیرش و تعیین خوشه) در سامانه موجود است، می بایست حتما برای بروز رسانی مدارک خود در بازه زمانی مذکور اقدام نمایند و پرونده خود را تایید نهایی کنند. موکدا تاکید می شود که حتی در صورت عدم داشتن مدارک جدید، متقاضیان برای سال تحصیلی آینده باید به پرونده خود مراجعه کرده و تایید نهایی را انجام دهند و تنها در این صورت پرونده برای سال تحصیلی آینده در فرایند داوری قرار خواهد گرفت.

تذکر مهم ۱ : تمامی پرونده ها اعم از ثبت نام کنندگان جدید و پرونده های بروز رسانی شده، در سه سطح گروه، دانشکده و دانشگاه مورد داوری قرار خواهد گرفت و با در نظر گرفتن فرایند رقابتی و سهمیه در نظر گرفته شده،نتایج خوشه بندی اعلام خواهد شد.

تذکر مهم ۲: متقاضیان جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان سال تحصیلی 98-1397 (علاوه بر ثبت نام در سامانه ثریا بنیاد ملی نخبگان) و دانشجوی نمونه کشوری (علاوه بر ثبت نام در سامانه دانشجوی نمونه وزارت علوم) می بایست در این طرح ثبت نام کنند

آمار بازدید

امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
تمام بازدیدها
۰
۵۷
۳۴۶
۴۸۳
۱۸۰۷
۲۹۵۶
۱۰۱۵۹۹

افراد انلاين

ما 53 مهمان و 0 عضو آنلاین داریم